Assessment Centrum nanečisto

Assessment Centrum nanečisto

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 30/11/2016
16:30 - 20:00
Lektor
Ing. Jana Kolářová

Místo konání
Místnost B3-220


Assessment Centrum (AC) je oblíbenou součástí výběrového řízení. Zaměřuje se na pracovní chování a osobní charakteristiky kandidátů. Jedná se o výběr ze skupiny kandidátů (10-15), kteří plní individuální i týmové úkoly a jsou při nich průběžně pozorováni týmem hodnotitelů.

Modelové AC má za cíl vám přiblížit tuto zkušenost, abyste se mohli lépe připravit na reálné AC. Po jeho absolvování dostanete zpětnou vazbu od několika personalistů z technických firem, což se při AC ve firmě téměř neděje. Díky tomu se dozvíte, co se vám povedlo, co byste mohli zlepšit a jak jste na hodnotitele zapůsobili..

Jedna praktická zkušenost z modelového AC vám může ušetřit dlouhé hodiny přípravy a hledání informací o tom, jak takové AC vypadá, co se tam dá zažít a jak se připravit

Co můžete od modelového AC očekávat?

Pozorovatelé Vás budou hodnotit, jako by se jednalo o reálné Assessment Centrum. To je potřeba zohlednit jak ve formě vašeho projevu, tak v oblečení. Oblékněte se reprezentativně a zároveň tak, abyste se v tomto oblečení cítili dobře. Pořádně se vyspěte a jděte do toho naplno – “Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.”

Mezi pozorovateli budou zástupci z těchto firem:

  • Continetal Automotive
  • GE Aviation
  • ICZ
  • Škoda Auto
  • ComAp

Fotografie z minulého AC nanečisto:

dsc_0836 dsc_0837 dsc_0840

dsc_0838 dsc_0839

Přihlášení

Tato událost je již plně obsazena.