Buď hrdinou svého příběhu

Buď hrdinou svého příběhu

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 07/11/2017
16:30 - 19:30
Lektor
Bára Rodi

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


Seminář vás seznámí s konceptem Cesty hrdiny. Bude veden interaktivním, prožitkovým způsobem.

Chcete lépe porozumět, jak v životě přichází změny a proč někdy odmítáme výzvy? A co na nás čeká, když se odhodláme překonat překážky nebo sami sebe?

„Hrozně jsem chtěl vyjet do zahraničí a teď, když je všechno zařízeno, nevím, proč bych měl opouštět kamarády a všechno, co tu mám.“ „Proč jsem se hlásila do nové práce? Bylo by mi mnohem líp, kdybych zůstala tam, kde jsem.“

Ať už se totiž chystáme na nějakou dalekou cestu, začínáme v nové škole, nebo měníme zaměstnání, setkáváme se stejně jako hrdinové v mýtech s překážkami, spojenci, pochybnostmi a strachy…a nakonec si z dobrodružství odneseme nějaký dar, který nám změní život. Cestu hrdiny prožívají nejen hlavní postavy knih a filmů, ale i my v každodenním životě. Seminář je skvělý pro všechny, které zajímá storytelling (vyprávění příběhů): nejen že se seznámíte s obecnou strukturou příběhů, dokonce ji i zažijete :)

Seminář povede Bára Rodi.

homepage_bg_2-500x500 clanek2-500x500

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Víme, že akce, které pro Tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.