Efektivní vyjednávání aneb jak se v klidu dohodnout

Efektivní vyjednávání aneb jak se v klidu dohodnout

Datum / čas
Datum - 12/05/2020
16:30 - 19:30

Místo konání
Místnost A 303


Nauč se zvládat konflikty, vyjednávat a dosáhnout řešení, se kterým jsou spokojené všechny zúčastněné strany. Vylepšíš tak své komunikační dovednosti na pracovišti, doma, ale třeba i na úřadech, na studijním a dalších místech, které někdy představují komunikační výzvu.

Konflikty jsou přirozenou součástí života. Důvodem, proč obtížně dosahujeme dohody s druhými, nemusejí být ani tak rozdílné zájmy samy o sobě, ale špatně zvolený styl vyjednávání. Tlak vytváří protitlak. Útok předznamenává obranu. Jednostranné ústupky přinášejí frustraci. Život založený na kompromisech nepřináší naplnění. A útěkem se vzdáváme odpovědnosti i vlivu.

Jak z toho ven? Jak dosáhnout win-win řešení, kde jsou obě strany spokojené? Řešením je komunikace, která se zaměřuje na poznání, pochopení a propojení perspektiv všech zapojených komunikačních partnerů. Umět rozlišit věcnou a emoční rovinu komunikace a jednat v odpovídajícím módu.

Součástí semináře jsou praktické příklady a ukázky s důrazem na aktivní zapojení účastníků.

Lektor:

Marie Součková
http://www.yoursolution.cz/

Psycholožka, lektorka, konzultantka a jednatelka personálně konzultantské společnosti Your Solution, která pro KC ČVUT zajišťuje službu videointeview. 9 let působí v oblasti personální práce v korporacích i start-upech, kde má na starosti psychodiagnostiku, rozvoj soft skills, výběr zaměstnanců a vývoj metod pro sebepoznávání či pro zjištění pracovních kompetencí.

Vystudovala psychologii na Masarykově Univerzitě v Brně se zaměřením na oblast personální psychologie a psychologie práce – pracovní chování a návyky, pracovní výkonnost, workoholismus, angažovanost v práci apod. Zapojila se do řady výzkumných projektů a působila jako vyučující na FSS MU, ESF MU a VŠEM.

Marie Součková

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:

Akce, které pro tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme ti vědět. :)

 

Přihlášení

Pro vytvoření rezervace je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.