Firemní kultura a její vliv na mou volbu práce

Firemní kultura a její vliv na mou volbu práce

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 15/11/2018
17:00 - 19:00
Lektor
#_LEKTOR

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


Stejně jako je každý člověk jiný, je jiná i každá firma. Co sedne jednomu, nemusí sedět druhému. Čím se jednotlivé firmy liší a jak si vybrat tu pravou, kde budu spokojený? Na jaké otázky bych měl znát odpověď a podle čeho se rozhodovat, kam pošlu své CV?

To vše si zodpovíme na workshopu s Bárou Hercíkovou a Honzou Klusoněm z kariérního showroomu Proudly. Společně nahlédneme do zákulisí desítek společností v ČR, ukážeme si, čím se odlišují, jaká je v nich firemní kultura a podle čeho bys měl vybírat. Odneseš si konkrétní tipy a přehled, jak to na trhu práce v ČR funguje. Zvýšíš tak své šance, že začneš svoji kariéru ve firmě, kde se budeš moct rozvíjet a budeš tam šťastný.

Témata workshopu:

  • Firemní kultura
  • Start-up není to samé jako korporát
  • Podle čeho si vybrat firmu

Lektoři:

Honza Klusoň – https://www.linkedin.com/in/honzakluson/
Honza už třetím rokem vede Proudly na pozici Proud Chief. Pochází z Písku, studoval na VŠE  v Praze a na UTB ve Zlíně. Už při studiu na VŠE se zrodila myšlenka na vznik Proudly. Zajímá ho vše kolem Employer Brandingu a marketingu. Na téma značky zaměstnavatele přednáší v Recruitment Academy, jako externista na VŠE zase o projektovém řízení. O své zkušenosti se dělí každou středu na YouTube ve svém pořadu EB Minute i na konferencích, různých meetupech či workshopech ve firmách. Když není v Proudly, promýšlí ho.

Proudly_Honza-2_FB

Bára Hercíková – https://www.linkedin.com/in/barborahercikova/
Bára hrdě stojí za kreativním obsahem Proudly. Díky skvělému týmu, volnosti, ale zároveň velké zodpovědnosti, našla v tomhle projektu splněný sen. Bára nemá ráda rutinu, zajeté stereotypy a nudu ani ve svém volném čase. Věří, že klasické pracovní portály s nudnými nicneříkajícími inzeráty jsou prostě out. Dnes si zaměstnanec vybírá, kde stráví 8 hodin denně a chce být na svou práci také pyšný. Když zrovna nesedí v kanceláři, tak balí batoh a vyráží do světa, fotí a čte.

NEC_5185

 

 

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro Tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.