Hoř pomalu – jak fungovat v chaotické době

Hoř pomalu – jak fungovat v chaotické době

Datum / čas
Datum - 27/11/2019
17:00 - 19:00

Místo konání
zasedací místnost InQbay (2.patro)


Změna místa konání!

Workshop proběhne v InQbay ČVUT na adrese Opletalova 22 (kousek od Muzea)

Takzvaný syndrom vyhoření je reakcí na dlouhodobý stres, který se projevuje především únavou a ztrátou pocitu ze smyslu vykonávané práce. Trpí jím každý pátý Čech. Přijď se naučit, jak vyhoření předejít a jak pečovat o své duševní zdraví.

Občas nás nadšení a fascinace vedou k hlubokému ponoření do práce a studia. Nabereme si toho tolik, že stačí málo, abychom začali být přehlceni. A naše tělo nám to ukáže v poněkud drsné podobě. Dostaví se vyhoření a je najednou těžké jen například vstát ráno z postele. Co takové vyhoření je? Jak se z něj dostat a vyhnout se mu v budoucnu? Jaké návyky nám v tom mohou pomoci?

Na semináři se dozvíš:

  • Jak vypadá vyhoření z pohledu neurovědy
  • Na co se zaměřit při prevenci
  • Jaké návyky si osvojit pro nastavování rovnováhy mezi prací a odpočinkem
  • Techniky a tipy jak efektivně pracovat se svým mozkem

Lektoři: Jiří Kryštof Jarmar a Vojtěch Hlaváček
http://brainya.org

Dva studenti neurověd, tvůrci podcastu Brain We Are a příležitostní lektoři. Působí jako stážisté ve Fyziologickém ústavu Akademie věd a NÚDZ. Skrze své poznání sdílí zkušenosti z praxe, jak pracovat se stresem, s myslí, jak efektivně měnit svůj mozek, a zlepšovat tak prožívání každodenní reality. 

brain we are

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.