Individuální kariérní poradna

Individuální kariérní poradna

Datum / čas
Datum - 21/11/2017
11:00 - 17:00

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 102 - přízemí budova A


Chceš získat nadhled nad svou situací, udělat s vnitřním klidem rozhodnutí a naplánovat si cestu k získání práce? Toto je také možnost zjistit své silné a slabé stránky a uvědomit si, jaký druh práce tě bude bavit. Na tyto a jiné otázky ti pomůže získat odpovědi zkušený odborník z praxe.

Co je to Kariérní poradenství?

Jde o individuální hodinovou schůzku s konzultantem, na které můžete probrat vše, co vás ohledně vaší budoucí práce, vašich osobních předpokladů, nebo pracovní kariéry po ukončení studia zajímá.

Volné časy:

11:00 obsazeno

12:00 obsazeno

13:00 volno

14:00 obsazeno

15:00 obsazeno

16:00 obsazeno

 

Pro koho je Kariérní poradenství?

  • Pro všechny, kteří chtějí získat odpovědi na své konkrétní otázky ohledně své budoucí kariéry.
  • Pro ty, kteří potřebují získat nadhled nad svou situací, udělat důležité rozhodnutí, nebo si naplánovat svou cestu k získání té pravé práce.
  • Pro ty, kteří chtějí získat představu o svých silných i slabých stránkách, na čem stavět, co v sobě rozvíjet a na co si dát pozor. Protože nejvíce Vás bude uspokojovat pracovní místo, na kterém budete moci uplatnit svůj talent, své přednosti a co nejméně dělat to, co vám příliš nejde. A víte, co to je? Pokud ne, přijďte to zjistit.
  • Pro ty, kteří chtějí získat nezávislý pohled někoho, kdo zná povahu práce živnostníka, majitele menší firmy, zaměstnance střední firmy i nadnárodní společnosti a celou řadu takových firem důkladně poznal (i díky studiím, které pro ně připravoval).
  • Pro ty, kteří chtějí vědět, co uvést do svého životopisu a chtějí se dobře připravit na osobní pohovor. Mají tak možnost setkat se s člověkem, který takové pohovory spolu s manažery nebo majiteli firem

Kariérní poradenství vede Dr.Ing. Markéta Raková.

raková

Místo konání bude upřesněno přihlášeným e-mailem. Hlásit se můžete na kariera@cvut.cz

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Víme, že akce, které pro Tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)