Individuální kariérní poradna

Individuální kariérní poradna

Datum / čas
Datum - 20/05/2019
13:00 - 17:00

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 102 - přízemí budova A


 

Přemýšlíš o tom, jak a kde budeš během studia, nebo po jeho ukončení pracovat? Chceš získat informace, které tě nasměrují správným směrem? Potřebuješ pomoc s určením svých silných stránek, podle kterých by sis měl práci vybrat, aby tě dlouhodobě bavila a naplňovala? Chceš získat zpětnou vazbu a tipy, které ti pomohou uspět při přijímacím řízení na určité místo? Na tyto a i jiné, úplně individuální otázky, ti pomůže získat odpovědi zkušená odbornice z praxe.

Co je to Kariérní poradenství?

Individuální hodinová schůzka s konzultantkou, na které můžeš probrat vše, co tě ohledně budoucí práce, osobních předpokladů a pracovní kariéry po ukončení studia nebo během něj zajímá. Máš tak možnost získat jasnější představu o tom, jakým směrem se dát a jak sám sebe i svou budoucí kariéru rozvíjet.
Více o kariérním poradenství se dozvíš zde.

Volné termíny

13:00-14:00 obsazeno

14:00-15:00 obsazeno

15:00-16:00 obsazeno

16:00-17:00 obsazeno

Kariérní poradenství vede Dr.Ing. Markéta Raková.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na kariérní poradnu nám napiš na kariera@cvut.cz.

Napiš prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.

 

Není zde už volné místo? Nevadí, napiš na kariera@cvut.cz a mi tě napíšeme jako náhradníka 😉

 

Akce je pro studenty a absolventy ČVUT zdarma.

 

Pravidla ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:

Víme, že akce, které pro tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.