Individuální kariérní poradna

Individuální kariérní poradna

Datum / čas
Datum - 29/10/2019
13:00 - 17:00

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 102 - přízemí budova A


Chceš získat nadhled nad svou situací, udělat s vnitřním klidem rozhodnutí a naplánovat si cestu k získání práce? Toto je také možnost zjistit své silné a slabé stránky a uvědomit si, jaký druh práce tě bude bavit. Na tyto a jiné otázky ti pomůže získat odpovědi zkušená odbornice z praxe.

Co je to Kariérní poradenství?

Jde o individuální hodinovou schůzku s konzultantkou, na které můžeš probrat vše, co tě ohledně budoucí práce, osobních předpokladů, nebo pracovní kariéry po ukončení studia zajímá.

Více o kariérním poradenství se dozvíš zde.

Volné termíny

13:00-14:00 obsazeno

14:00-15:00 obsazeno

15:00-16:00 obsazeno

16:00-17:00 obsazeno

Kariérní poradenství vede Dr.Ing. Markéta Raková.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na kariérní poradnu nám napiš na kariera@cvut.cz.

Napiš prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.

 

Není zde už volné místo? Nevadí, napiš na kariera@cvut.cz a mi tě napíšeme jako náhradníka 😉

Pravidla ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:

Víme, že akce, které pro tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.