Individuální personální poradna

Individuální personální poradna

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 09/05/2017
14:00 - 18:00
Lektor
Barbora Vávrová

Místo konání
Místnost B3-220


Zajímá tě, jak můžeš vylepšit svůj životopis? Co napsat do motivačního dopisu? Jak efektivně oslovit potenciálního zaměstnavatele a zjistit, jak může probíhat přijímací pohovor? Toto je možnost, jak se připravit na proces hledání práce tak, aby se tvé šance na úspěch zvýšily a vše proběhlo rychleji. Odpovědi ti pomůže naleznout profesionální personalista z velké společnosti.

Co je to Personální poradna?

Jedná se o individuální hodinové sezení s personalistou z velké firmy, během kterého můžete probrat všechny otázky, které vás zajímají. Doporučujeme přinést si na konzultaci životopis a motivační dopis.

Více informací získáš zde.

 

V poradně se setkáš s Lucií Matějíčnou ze společnosti KAPSCH.

 

Volné termíny

14:00-15:00 obsazeno

15:00-16:00 obsazeno

16:00-17:00 obsazeno

17:00-18:00 obsazeno

 

Jak se přihlásit

Pro přihlášení na Personální poradnu nám napiš na kariera@cvut.cz.

Napiš prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.

 

Není zde už volné místo? Nevadí, napiš na kariera@cvut.cz a mi tě napíšeme jako náhradníka 😉

Nový rok s sebou přinesl i nové pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Víme, že akce, které pro Tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.