Jak bojovat s trémou a naučit se mluvit před lidmi

Jak bojovat s trémou a naučit se mluvit před lidmi

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 15/05/2019
16:30 - 19:30
Lektor
#_LEKTOR

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


Dělá se ti z prezentování před lidmi trošku špatně? Naučím tě zvládat trému a pomůžu zlepšit tvůj mluvený projev. Až se ti příště rozklepají kolena, budeš už vědět, jak to ustát. Odneseš si konkrétní tipy a techniky, které můžeš vyzkoušet v praxi. Kromě toho se podíváme i na to, jak by prezentace měla vypadat, aby se ti podařilo zaujmout publikum. Protože mluvit před lidmi, pokud vlastně nikdo neposlouchá, není žádné velké umění.

Co se naučíme:

  • Že není potřeba mít předpoklady k mluvení na to, abys to mohl/a dělat
  • Rozebereme si trému dopodrobna
  • Techniky na zvládnutí trémy
  • Jak vytvořit poutavou prezentaci
  • Postoj a řeč těla při prezentování

Lektorka:

Iva Peláková             http://kariernicentrum.cz/

Ivča vede Kariérním centrum ČVUT, je koučka a lektorka. Přednášení před lidmi je na jejím denním pořádku, přestože je introvert. Podělí se s vámi o vlastní tipy, jak trému překonat a díky tomu překonat i sám sebe.

 

Akce je pro studenty a absolventy ČVUT zdarma.

nahled-8824

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro Tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Přihlášení

Tato událost je již plně obsazena.