Jak najít tu nejlepší práci na světě  

Jak najít tu nejlepší práci na světě  

mapa není k dispozici

Datum / čas
Datum - 01/04/2020
16:30 - 19:00

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101


V dnešním světe neomezených možností je velmi snadné se ztratit a nevědět pro jakou kariérní cestu se rozhodnout. V práci za život strávíme asi 80 000 hodin, takže není důležité jen nějakou mít, ale myslet i na to, abychom v ní byli šťastní. Inspirativní workshop ti pomůže najít tvé silné stránky a ukáže ti, jak je využít pro určení tvé kariéry snů. Zároveň se naučíš je prodat například u pohovoru. Také si řekneme, proč vůbec uvažovat o štěstí v práci a co to ve finále vlastně je.

Workshop se hodí pro toho:

  • kdo neví, co by chtěl dělat za práci
  • kdo chce najít své silné stránky a dělat něco smysluplného
  • koho zajímá tématika štěstí v práci
  • kdo se chce zorientovat v nabídkách práce a lépe se prodat u pohovoru

Odneseš si:

  • zjištění, jak najít tu nejlepší práci na světě
  • jaké jsou tvé silné stránky
  • jak vybrat pro sebe ideální práci
  • odpověď na otázku, proč je vůbec důležité uvažovat o štěstí v práci

Lektoři:                    Splendid JOB

Veronika Paráková – Vždycky mě zajímalo, zda jsou lidé v práci spokojení a naplňuje je. Ale sama jsem nejdřív hledala, co bych chtěla dělat. Human Resources byla trefa do černého. Kromě zkušeností v HR jako zaměstnanec, jsem založila vlastní projekt Splendid JOB, který je na mém zájmu – spokojenosti v práci – založen.

David Superata – S Veronikou jsme se společně potkali na stejné vlně a založili Splendid JOB. Zpětná vazba, různorodé názory a pohledy mě vždy zajímaly a dovedly mě k žurnalistice a marketingu. Tak jako produkt nejlépe prodají jeho spokojení zákazníci, skvělého zaměstnavatele určují jeho lidé.

Dave foto DSC09815

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:

Akce, které pro tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme ti vědět. :)

 

Přihlášení

Pro vytvoření rezervace je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.