Jaké služby můžeš využít přes léto?

Jaké služby můžeš využít přes léto?

mapa není k dispozici

Datum / čas
Datum - 28/05/2020 - 30/09/2020
0:00


Všechny workshopy, poradny i testování v letním semestru jsou úspěšně za námi.

Ale nezoufej, pokud zrovna potřebuješ poradit se svým životopisem nebo chceš na sobě pracovat a nevíš, jak začít. I přes léto jsme tu s Kariérním centrem pro tebe a můžeš využít tyto služby:

 

Personální poradna

Hodilo by se ti odborné oko personalisty při tvorbě životopisu? Máš otázky ohledně motivačního dopisu nebo profilu na LinkedIn? Dej nám vědět a my tě propojíme s profíky z personální agentury GoodCall.

 

Videointerview

Vyzkoušej si jednu z technik pohovorů, kterou personalisté využívají. V rámci časového limitu budeš odpovídat na otázky, které uvidíš na obrazovce a přitom tě bude snímat webkamera. Následně dostaneš zpětnou vazbu od zkušeného psychologa, který zhodnotí tvou sebereflexi a jakým dojmem působíš. Také získáš zhodnocení svých kompetencí a návrhy na zlepšení.

 

Konzultace

Máš otázky ohledně svého kariérního směřování? Nevíš, jak se připravit na pohovor nebo kde hledat práci? Rádi ti pomůžeme.

 

Koučink

Potřebuješ si stanovit cíle a pak jich dosáhnout? Chceš ve svém životě něco změnit? Mít vizi a plán? Být šťastnější? A mít někoho, kdo tě rád vyslechne a provede cestou k lepšímu já? Zkus koučink.

 

Knihovna

Víš, že máme vybavenou knihovnu osobního rozvoje? Najdeš v ní nejen knihy, ale i časopisy. Seznam knih, které máme, najdeš zde. Pravidelně také doplňujeme naši knihovnu novinkami!

 

Pokud máš zájem o některou ze služeb, stačí napsat na kariera@cvut.cz