LinkedIn Hacking

LinkedIn Hacking

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 17/10/2016
16:30 - 20:00
Lektor
Petra Drahoňovská

Místo konání
Zasedací místnost VIC


Na workshopu Ti Petra Drahoňovská velmi ráda představí pokročilé techniky práce s LinkedIn profilem. Společně se podíváte na to, jak efektivně rozvíjet svoji osobní značku/brand pomocí LinkedIn.


V tomto kontextu se podíváte, jak pracovat smysluplně s vizuálem, jak propojit osobní networking s možnostmi právě v této sociální síti a jak si nastavit online profil tak, aby podporoval klasické HR nástroje, jakými jsou CV a motivační dopis, a byl s nimi v souladu. Workhop je postaven jako interaktivní tj. již v průběhu budete pracovat na dílčích úpravách svého profilu přímo na svém notebooku. Vstupní podmínkou je již založený profil s alespoň základními informacemi a profilovou fotografií. Pokud máš kvalitní CV, ale méně informací na LinkedIn, vezmi si CV k ruce (ať vytištěné nebo uložené v cloudu či na svém notebooku).

Na konci workshopu získáš:

  • představu, jak LinkedIn plně využívat k propagaci a rozvoji své osobní značky/brandu
  • informace, kde a jak zapracovat na LinkedIn svůj elevator pitch
  • nový pohled na to, jak pracovat s vizuální podobou svého LinkedIn profilu
  • tipy, jak a proč průběžně rozvíjet svůj networking pomocí LinkedIn

a hlavně: na konci budeš odcházet s kvalitnějším LinkedIn profilem než jsi měl na začátku

Pokud jsi zvědavý, kterým směrem Petra povede workshop, můžeš už teď kouknout na web www.nejlepsizivotopis.cz. Pokud chceš, můžeš si stáhnout také ebook Recruitment Hacking, který je už nyní pro tebe ke stažení zdarma zde . Workshop bude přínosem jak pro ty, kteří s tvorbou své online osobní prezentace teprve na začátku, tak ale i pro ty, kteří chtěji znát spíše vychytávky, tipy.

Do komentářů nám prosím vlož svůj odkaz na LinkedIn :-)

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.