Offline and Happy

Offline and Happy

Datum / čas
Datum - 16/10/2019
16:30 - 19:30

Místo konání
Místnost A 303


80 % z nás chodí spát a vstává s telefonem. Technologie jsou skvělý sluha, ale zlý pán. Lektor Lukáš o tom ví své. Na semináři tě seznámí nejen se svým životním příběhem, ale především s praktickými tipy, jak ovládat technologie, aby ony neovládaly tebe. Budeme pracovat s naší pozorností, pochopíš dopady bytí neustále online a odneseš si motivaci žít více offline.

Víš, že každých 11 minut nás při práci či studiu něco vyruší a plná koncentrace se vrací až za 20 minut? Dokážeš si představit dopad na náš mozek, soužití s ostatními, naši pozornost a produktivitu? Seminář není o tom, jak si vypnout oznámení a že se máš telefonu zbavit úplně. Je o hlubším vhledu, jak úspěšně fungovat v dnešním světě v souladu s technologiemi kolem nás. Těšit se můžeš i na témata vděčnosti, minimalismu či pozitivního myšlení.

Lektor: Lukáš Barda
http://lukasbarda.cz/offline/

Lukáš Barda je kouč, ajťák a lektor. Studoval stejně jako ty na ČVUT. Prošel FELem, MÚVSem a stal se z něj úspěšný IT manažer. Pracoval například v Accenture či České spořitelně. Technologie s ním byly každou minutu jeho života. Jenže jednoho dne se celý jeho svět změnil zásahem mrtvice. Díky ní si Lukáš uvědomil právě věci, o které se s tebou chce podělit v kurzu. Od té doby se věnuje hlavně tématům jako je závislost na technologiích, životní spokojenost nebo digidetox. Obecně ujíždí na osobním rozvoji, cestování a také na pozitivním a aktivním přístupu k životu.

6555960-profilovka-mala

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.