Osobnostní testování

Osobnostní testování

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 14/04/2016
9:00 - 15:30
Lektor

Místo konání
Místnost B3-208


Chceš se poznat ještě lépe? Ujasnit si, co vás motivuje a co je pro vás důležité? Znát svůj osobnostní profil i způsoby, jak se vyrovnáváte s náročnými situacemi a stresem? Osobnostní testování vám pomůže tyto oblasti zmapovat, pojmenovat a pochopit je. Můžeš tak zjistit víc, jak funguješ, a tím snadněji a efektivněji se sebou pracovat.

Testování je tady pro všechny, kteří se o sobě chtějí dovědět více, být úspěšnější či spokojenější ve vztazích i v komunikaci, ujasnit si cíle a priority nebo se rozhodnout, co dál.

Díky lepší znalosti sebe sama máte šanci v pohodě a s větším nadhledem zvládat studium. Můžete si takyvědomě zvolit takové pracovní uplatnění, ve kterém se budete cítit spokojení. Budete vědět, co vás motivuje a na čem můžete stavět, poznáte své silné stránky a budete si vědomi rizikových oblastí. Testy ukažou i prostor pro váš rozvoj v oblasti tzv. soft-skills, a vy se pak můžete rozhodnout v čem se v průběhu studia rozvíjet.

Testy

Testy jsou tři, vyplníte je DOMA, vyplňují se online a jejich vyplnění trvá 30–40 minut:

Výsledky

Výsledky vás provede konzultantka PhDr. Ingrid Němečková, a to v rámci osobního setkání (60 minut). Vyberte si dále termín zpětné vazby.

Zjistěte více informací o testech.

Termíny:

18. 2. obsazeno

3. 3. obsazeno

10. 3. obsazeno

Sledujte nás. Vypíšeme další termín.

Místo, kde proběhne schůzka k výsledkům testování: bývalé Infocentrum ČVUT v Praze, Zikova 2, Praha 6 – Dejvice