Osobnostní typy a jejich spolupráce v týmu

Osobnostní typy a jejich spolupráce v týmu

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 16/04/2018
17:00 - 20:00
Lektor
Marcela Žlebková

Místo konání
Místnost A 303, 3. patro


Aneb jak využít znalost svého osobnostního typu (MBTI) k lepší komunikaci a spolupráci nejen v pracovním, ale i osobním životě.

Účast na tomto workshopu by vám měla přinést trochu toho sebepoznání, zjištění, jak fungujete při rozhodování, z čeho čerpáte energii, jak přijímáte informace. Zjistíte, jaký jste osobnostní typ a jak v rámci týmu spolupracujete a čím se vaše fungování liší od ostatních. V neposlední řadě se dozvíte tipy, jak si dobře poskládat vlastní tým, ať už v rámci studia nebo budoucího uplatnění v zaměstnání. Zaměříme se také na ukázku praktického použití MBTI ve firmě, jak se dá znalosti osobnostních typů využít při spolupráci na projektech nebo komunikaci zpětné vazby.

Pro účast na workshopu bychom vás chtěli dopředu požádat o vyplnění dotazníku. Dotazník není hodnotící, neexistuje dobrá nebo špatná odpověď. Výsledky dotazníků budou anonymně použity k přípravě workshopu a praktických úkolů, které na workshopu budeme v týmech provádět. Dotazník zašlete vyplněný na kariera@cvut.cz.

 

Bude fajn, když se před workshopem zamyslíte nad situacemi:

  • Kdy se vám nejlépe pracovalo v týmu
  • Kdy se vám nejhůře pracovalo v týmu.

Zkuste si detailně vybavit, proč tomu tak bylo, jaké kolegy jste měli kolem sebe, jaká v týmu panovala atmosféra.
Workshopem provede Marcela Žlebková.

marcela-zlebkova

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Víme, že akce, které pro Tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.