Podnikni to!

Podnikni to!

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 26/02/2019
16:30 - 19:00
Lektor
Matouš Vinš

Místo konání
Místnost A 303, 3. patro


Podnikni to už na vysoké!

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš, jak začít? Bojíš se rizik nebo nedostatku peněz? Tak doraz na první byznys kurz svého druhu, který ti vyvrátí spoustu mylných představ o podnikání a pomůže ti přemýšlet o svých projektech a nápadech jinak. Minimum teorie, maximum praxe. Krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme.

Aktuality najdeš v rámci události na Facebooku.

 

Lektor:

Matouš Vinš

Matouš rozjel projekt Travel Bible, napsal stejnojmennou knihu a druhou Travel Jobs. Podílel se na rozjezdu několika dalších úspěšných projektů, v současné době se věnuje hlavně vzdělávání v LeapMakers. Zároveň hodně cestuje, píše o tom, natáčí a fotí. Díky digitálnímu nomádství se mu doslova otevřel svět – může pracovat odkudkoli a aktivně toho využívá. Navíc firmám stále pomáhá s online marketingem, 5 let pracoval jako Facebook marketér na volné noze.

www.matous-vins.cz

Matouš Vinš

 

Vstup pro registrované studenty ČVUT zdarma.

 

Pozor! Nefunguje nám přihlašování přes některé mobilní telefony, ačkoliv se tuhle chybku intenzivně snažíme opravit. Přihlaste se, prosím, přes PC. Případně mi napište na iva.pelakova@cvut.cz a já udělám, co bude v mých silách.

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.