Podnikni to!

Podnikni to!

Datum / čas
Datum - 17/03/2020
16:30 - 19:00

Místo konání
Místnost A 303


Podnikni to už na vysoké!

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš, jak začít? Bojíš se rizik a nedostatku peněz? Tak doraz na první byznys kurz svého druhu, který ti vyvrátí spoustu mylných představ o podnikání a pomůže ti přemýšlet o svých projektech a nápadech jinak. Minimum teorie, maximum praxe. Krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme.

Aktuality najdeš v rámci události na Facebooku.

Na úvodním workshopu se dozvíš:

  • Jak hledat nápad
  • Jaké mýty kolem podnikání kolují
  • Jak nad podnikáním přemýšlet jinak
  • Naučíš se, jak ověřit potenciál podnikatelského nápadu
  • Ujasníš si, co pro tebe podnikání znamená a získáš motivaci
  • Kde, jak, kdy a s kým o podnikatelském záměru mluvit

Zároveň získáš jedinečnou možnost přihlásit se do celého osmidílného kurzu (každé další úterý ve stejný čas) a projít si celým procesem přípravy na podnikání, poslechnout si  zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů a dotáhnout svůj nápad k reálně fungujícímu byznysu.

Lektor:

Adam Sládek    Instagram      LinkedIn

Vždy jsem chtěl objevovat a svět podnikání pro mě byl to nejlákavější. Zjišťoval jsem, co vše je možné a se svými dvěma agenturami jsem rozjel mnoho projektů a firem. Teď chci objevy ze své cesty předat a zároveň vám pomoci na cestě k objevení podnikání!

Už během studia na gymnáziu jsem založil školní blog, vydal knížku a vyzkoušel si správu marketingu e-shopu s ručně malovaným porcelánem jako svou první klientskou práci. Ještě před maturitou jsem založil marketingovou agenturu Pleasant Marketing, kde jsem se postaral o marketing německé ochucené vody Active O2 a tyčinek Mr. FlapJack v ČR, ke kterým později přibyl i marketing a uvedení na český trh švédských produktů Nocco, Barebells a Vitamin Well. Mimo to jsem si vyzkoušel i rebranding v komunikaci k potenciálním zaměstnancům společnosti Auto Jarov, pomohl několik restauracím a kavárnám nastavit jejich komunikaci, síti pražských pekáren a kaváren rozjet nábor nových zaměstnanců přes PPC reklamy nebo nastavit marketingovou komunikaci a vyprodat Nejodvážnější konferenci podzimu pro více než 300 lidí.

Následně jsem se potkal se svým společníkem Václavem Staňkem, se kterým jsem založil druhou marketingovou agenturu inhubo, která však má velký přesah i do řízení celých firem. Mou hlavní rolí je dobře vést team, aby odváděl ty nejlepší výsledky, dostál ambiciózním plánům a všichni měli pocit sebenaplnění i celkové spokojenosti. Právě tento team se totiž stará o celkovou komunikaci i strategii značek Vasky, Bagind, Wuders, PAON a Vinařství Cigánek.

Mimo svou pracovní prostředí rád sportuju (zejména běhám), zajímám se o novinky v oblasti projektového řízení i marketingu a přispívám k rozvoji podnikavosti v České republice – ať už formou vedení workshopů, individuálních konzultací nebo mentoringu.

IMG_8782

Vstup pro registrované studenty a absolventy ČVUT zdarma.

 

 

Přihlášení

Pro vytvoření rezervace je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.