Podnikni to!

Podnikni to!

Datum / čas
Datum - 15/10/2019
16:30 - 19:00

Místo konání
Místnost B-671


Podnikni to už na vysoké!

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš, jak začít? Bojíš se rizik a nedostatku peněz? Tak doraz na první byznys kurz svého druhu, který ti vyvrátí spoustu mylných představ o podnikání a pomůže ti přemýšlet o svých projektech a nápadech jinak. Minimum teorie, maximum praxe. Krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme.

Aktuality najdeš v rámci události na Facebooku.

Na úvodním workshopu se dozvíš:

  • Jak hledat nápad
  • Jaké mýty kolem podnikání kolují
  • Jak nad podnikáním přemýšlet jinak
  • Naučíš se, jak ověřit potenciál podnikatelského nápadu
  • Ujasníš si, co pro tebe podnikání znamená a získáš motivaci
  • Kde, jak, kdy a s kým o podnikatelském záměru mluvit

Zároveň získáš jedinečnou možnost přihlásit se do celého osmidílného kurzu (každé další úterý ve stejný čas) a projít si celým procesem přípravy na podnikání, poslechnout si  zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů a dotáhnout svůj nápad k reálně fungujícímu byznysu.

Lektor:

Matouš Vinš

Matouš rozjel projekt Travel Bible, napsal stejnojmennou knihu a druhou Travel Jobs. Podílel se na rozjezdu několika dalších úspěšných projektů, v současné době se věnuje hlavně vzdělávání v LeapMakers. Zároveň hodně cestuje, píše o tom, natáčí a fotí. Díky digitálnímu nomádství se mu doslova otevřel svět – může pracovat odkudkoli a aktivně toho využívá. Navíc firmám stále pomáhá s online marketingem, 5 let pracoval jako Facebook marketér na volné noze.

www.matous-vins.cz

Matouš Vinš

 

Vstup pro registrované studenty a absolventy ČVUT zdarma.

 

 

Přihlášení

Tato událost je již plně obsazena.