Poznej svoji cenu na pracovním trhu

Poznej svoji cenu na pracovním trhu

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 20/02/2019
17:00 - 18:00
Lektor
Michal Novák

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


Víte, jakou cenu máte na trhu práce? Jak se připravit na otázky ohledně očekávané mzdy? Na pracovním pohovoru se dotazům na peníze nevyhnete a je jen na vás, jestli se zbytečně podhodnotíte, nebo naopak přijdete o skvělou příležitost přestřelením platu.

Témata workshopu:

  • jak si říct o plat
  • jak si říct o povýšení
  • jaké argumenty má smysl použít
  • rozdíly mezd v regionech
  • rozdíly mezd netechnických/technických
  • rozdíly mezd podle velikosti firmy
  • rozdíly mezd dle pohlaví

Lektor:

Ing. Michal Novák

Michal získal své první pracovní zkušenosti v personálních agenturách v roli konzultanta. Poté pracoval několik let na obchodních pozicích v oblasti médií. V Profesii se mu podařilo skloubit své dosavadní zkušenosti s náborem a reklamou. V současné době se věnuje prodeji, konzultacím a školením.

Přednáší na téma nových nástrojů a náborů, jak přitáhnout uchazeče o práci nebo jak zaujmout kandidáty přes efektivní HR Marketing. Data čerpá z platformy Platy.cz. Prezentuje společnost Profesia na veletrzích a zároveň uchazečům poskytuje rady a tipy, jak zaujmout a prosadit se na trhu práce.

Michal Novák

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro Tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.