Průmysl 4.0 a jeho vliv na trh práce

Průmysl 4.0 a jeho vliv na trh práce

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 18/04/2017
17:00 - 18:30
Lektor
Olga Grillová

Místo konání
Místnost B3-220


Roboti jako digitální pracovní síla budoucnosti: příležitost, nebo hrozba?

Seminář se zaměří na identifikaci procesů, které díky robotizaci čeká brzy změna. Dozvíte se, jak spolupráce s roboty může úspěšně fungovat a jak ji využít ve svůj prospěch.

Co Vás na semináři čeká:

  • Získáte všeobecný přehled o vývoji a využití softwarových robotů (RPA a AI).
  • Seznámíte se s očekávanými dopady robotizace na pracovní trh.
  • Poznáte, jak se na svoji kariéru lépe připravit; ať už v rámci vaší specializace nebo naopak rozšířením znalostí mimo obor.

Průmysl 4.0

Průmysl 4.0 a celkově digitální revoluce mění samotné výrobní procesy i vztahy a očekávání zákazníků od produktů a služeb. Nároky na zaměstnance se postupně mění k nepoznání. V rámci inovativního prostředí musí zaměstnanci prokázat technickou znalost nejnovějších trendů, agilní metody jejich implementace a zároveň manažerské a komunikativní schopnosti pro úspěšné realizování nových procesů. K nepoznání se mění také standardní zaměstnání.

O lektorovi:

Olga Grillová pracuje v poradenské společnosti EY v oddělení zvyšování výkonosti. Specializuje se na implementaci softwarových robotů a vytváření automatizace standartních administrativních procesů. Více na Linkedin

 

Není zde už volné místo? Nevadí, napiš na kariera@cvut.cz a mi tě napíšeme jako náhradníka 😉

Přihlašovat se budeš moci na každý workshop měsíc dopředu.

Nový rok s sebou přinesl i nové pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Víme, že akce, které pro Tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.