S uměním říci NE se stát diplomatem všedního dne

S uměním říci NE se stát diplomatem všedního dne

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 18/10/2017
16:30 - 19:30
Lektor
Bára Hrdinová

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


Interaktivní zážitkový workshop za použití kreativních technik práce s tělem, hlasem, se sebevyjádřením. Pro každého, kdo si myslí, že stojí za to, se poznávat v zrcadle vztahů s druhými. Najde si zde něco každý, kdo zná ten pocit knedlíku v krku, nebo tlak na žaludku, když říká Ne.

Stop manipulaci. Stop naučeným Soft skill’s. Go autenticita! Pokud se necháte bičovat naučenými přesvědčeními o životě, dříve nebo později padnete. Získáte praktické zkušenosti a zážitky z jiné komunikace, které můžete trénovat na sobě i jiných, a tím si zlepšit významně vztahy k sobě, i druhým. Zvýšíte svou všímavost k dění v sobě.

Jak to bude probíhat?

Budeme poznávat své zdi, které stavíme nevhodnou komunikací, budeme je stavět, abychom je mohli opět rozbořit a to poznání si odnést domů jako návod. Pohybová cvičení, sdílení a teoretická část je nedílnou součástí. Možná si odnesete i domácí úkoly 😉

Workshopem provede Bára Hrdinová. Báře je 48 let a 25 rokem se pohybuje v obchodě a marketingu. Je rozená spojovatelka lidí s průkopnickým myšlením a orientací na realitu. Hodně čte a to od beletrie přes odbornou literaturu i všeobecné obchodní podmínky prodejců ředkviček. Jezdí na koních, kitech, chodí po lesích koučovat. Baví jí barevné žití a pohyb.

Odkaz na info o lektorovi / krátký medailonek: http://nemysli.cz/kdo-jsem-a-proc-nemysli/

bára hr

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Víme, že akce, které pro Tebe pořádáme, mají hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.