Time management: využívám svůj čas naplno

Time management: využívám svůj čas naplno

Datum / čas
Datum - 20/11/2019
17:00 - 20:00

Místo konání
Místnost A 303


 

Workshop přinese praktické tipy, jak zacházet se svým časem a energií v době plné rozptýlení.

Co se naučíš:

  • Provedeš si analýzu rozložení vlastní kapacity a rozpoznáš své žrouty času i energie
  • Odhalíš svoje zdroje, které možná dosud nevyužíváš naplno
  • Osvojíš si zásady pro prioritizaci činností a pro plánování aktivit

Tyto poznatky můžeš rovnou aplikovat na organizaci vlastního života, ať už jde o studium, práci či osobní zájmy. Každý účastník odejde se správně nastaveným cílem, na který se bude chtít v tomto semestru zaměřit. Pochopíš, že se sebou nemusíš bojovat. I ty dokážeš plánovat a plnit své úkoly efektivně a s klidnou myslí.

 

Lektor: Marie Součková
http://www.yoursolution.cz/

Psycholožka, lektorka, konzultantka a jednatelka personálně konzultantské společnosti Your Solution, která pro KC ČVUT zajišťuje službu videointeview. 9 let působí v oblasti personální práce v korporacích i start-upech, kde má na starosti:

  • psychodiagnostika, sebepoznání – mapování potenciálu pracovníků, práce se silnými stránkami i rezervami, profesní a kariérové poradenství
  • rozvoj měkkých dovedností a lektorská činnost – sebeřízení a osobní efektivita, komunikační dovednosti a zvládání konfliktů, práce s emocemi a stresem – posilování odolnosti a výkonnosti, prevence syndromu vyhoření, time & energy management, work-life balance a spokojenost nejen v práci
  • výběr zaměstnanců a konzultantská činnost – diagnostika osobnostních předpokladů pro výkon práce, výběr na manažerské a vedoucí pozice, obchodní pozice, zákaznická péče, marketing i další specialisté
  • vývoj metod pro poznání osobnosti a pracovních kompetencí – propojování psychologie a moderních technologií (start-upy E-jobin a Behavera / dříve Virtubio)

Vystudovala psychologii na Masarykově Univerzitě v Brně se zaměřením na oblast personální psychologie a psychologie práce – pracovní chování a návyky, pracovní výkonnost, workoholismus, angažovanost v práci apod. Zapojila se do řady výzkumných projektů a působila jako vyučující na FSS MU, ESF MU a VŠEM.

Marie Součková

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.