Typologie osobnosti aneb Jak vyjít s každým

Typologie osobnosti aneb Jak vyjít s každým

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 27/03/2019
16:30 - 19:30
Lektor
Iva Peláková

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


Připadá ti, že s některými lidmi se prostě nedá domluvit? Vidíš věci úplně jinak? Nemusí to hned znamenat, že ses střetl s blbcem a další komunikace s ním nemá cenu. Představíme si různé typy osobnosti a jak s nimi komunikovat.

Ohromně se ti uleví, když pochopíš, jaký typ jsi, jak vnímáš svět a proč ho ostatní vnímají jinak. Seminář ti usnadní komunikaci a vztahy s dalšími lidmi, ať už v rodině nebo v práci.

Co se naučíš

  • to, co říkáme, může být vnímáno velmi rozdílně
  • čtyři typy osobnosti, podle kterých se vyplatí volit styl komunikace
  • Jak pracovat sám se sebou
  • odhalíme a vysvětlíme si nejčastější mýty o osobnostních typech, se kterými se setkáváš i ty

Lektor:

Iva Peláková

Ivča vede Kariérním centrum ČVUT, je koučka a lektorka. Typologie osobnosti patří mezi její nejoblíbenější témata, o kterých přednáší, protože poznání typů mělo velký vliv na ni samotnou i na její přístup k okolí. Považuje to za jeden z nejdůležitějších střípků sebepoznání. Ačkoliv se Iva celý život zajímá o psychologii, vystudovala Tvůrčí psaní a publicistiku, což byla její další vášeň. Pracovala v médiích, korporátech i na volné noze. Založila tvůrčí školu seberozvoje Láry Fáry, kde pomáhala lidem poznat se a naučit se nejrůznější seberozvojové dovednosti, které vedou ke spokojenějšímu životu a přijetí sebe sama. Napsala knihu pro děti, mnoho článků na téma vzdělávání a osobní růst a díky koučování pomáhá lidem plnit si přání a sny.

 

Iva Peláková

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro Tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.