Umění sebedisciplíny – SEMINÁŘ ONLINE

Umění sebedisciplíny – SEMINÁŘ ONLINE

mapa není k dispozici

Datum / čas
Datum - 28/05/2020
17:00 - 18:30


Nikdy nebudeš mít vše hotovo. Nikdy nestihneš vše, co ti na stole přistane. Důležité je věnovat se tomu, co je pro tebe důležité. Ve škole, v práci, doma či kdekoliv jinde.
Jenže dnes je to trošku komplikovanější, že? Hodně změn, karanténa, učení, online přednášky, do toho se chceš věnovat koníčkům a neustále tě láká YouTube nebo Netflix… A než se rozkoukáš, je večer a důležité věci musíš posunout na další den. Co s tím? I když je krize, jedna z věcí, na kterou se můžeš spolehnout, je tvá SEBEDISCIPLÍNA. Tak na ní pojďme máknout.
 
>> Chceš-li změnit svět, začni tím, že si usteleš postel. <<
 

Co se dozvíš?

 • Co je sebedisciplína, kde se bere a kde naopak často mizí
 • Jak ji využít a zaměřit pozornost na to nejdůležitější
 • Jak předcházet odporu, který se objeví ve chvíli, kdy by bylo dobré zabrat

Co si „odneseš“?

 • Návod na vytvoření mapy priorit
 • Vlastní akční plán hned na druhý den i delší období
 • Sadu tipů, které ti pomohou, když budeš chtít plán přečůrat

Kurz je pro toho

 • Kdo nestíhá, je busy, má toho hodně, nemá čas a tak dál…
 • Kdo má pocit, že pořád odkládá to, co je důležité
 • Kdo už nechce hledat „ale“ a raději na sobě chce zapracovat


A kurz rozhodně není pro ty

 • Kdo vědí, co chtějí, a nedělá jim problém na tom pracovat
 • Kdo mají přehled o svých závazcích, které bez problémů plní
 • Kdo umí dokončit úkol, aniž by se nechali rozptylovat

Lektor:  Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Působil také jako šéfredaktor Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření – od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

K dnešnímu dni realizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 8000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělává a nově nabyté dovednosti nejen školí, ale hlavně prověřuje a zjišťuje dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředí se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.

Píše svůj vlastní blog, ale také pro magazíny Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.

_DSC0662_a

Jak to proběhne:

Akce bude formou webináře přes platformu Zoom. Není potřeba nic instalovat, jen se v den konání podívat na zaregistrovaný e-mail, kam ti pošleme odkaz, přes který se přihlásíš na webinář. Doporučujeme přihlásit se o 15 minut dříve a vyzkoušet, že ti všechno funguje.

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:

Akce, které pro tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme ti vědět. :)

 

Přihlášení

Pro vytvoření rezervace je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.