Vyznejte se v nových trendech na trhu práce

Vyznejte se v nových trendech na trhu práce

nahrávám mapu....

Datum / čas
Datum - 19/11/2018
17:00 - 18:30
Lektor
#_LEKTOR

Místo konání
Zasedací místnost CIIRC 101 - přízemí budova A


 

 

Prozkoumáte současnou situaci na trhu práce a její budoucí vývoj. Získáte přehled o aktuálních trendech a pracovních možnostech.

Korporace není stejná jako start–up, udělejte si přesnější obrázek o tom, co se hodí pro vás. Podíváte se také na to, v čem může být studentům, hledajícím vysněnou práci v dnešní uspěchané době, přínosná personální agentura a jaké jsou výhody i nevýhody spolupráce s ní. Čeká vás i přehled nejčastějších požadavků zaměstnavatelů nebo vývoj pozic a platů v daných oborech.

Témata workshopu:

  • Vývoj trhu práce
  • Specifika jednotlivých firem
  • Jak hledat a vybírat práci
  • Jak si vyjednat dobré podmínky
  • V čem pomůže personální agentura

 

logo GoodCall

 

Lektoři:

Jiří Sovahttps://www.linkedin.com/in/jiri-sova-a4478ba/

Jiří má více než 18 let zkušeností v oblasti technického náboru pro české a zahraniční výrobní i nevýrobní společnosti. Specializuje se na velké náborové projekty, případně pozice technických specialistů či středního a vyššího managementu ve firmách zaměřených na strojírenství, elektrotechniku a elektroniku, plasty a kompozity, případně chemický a potravinářský průmysl.

Jiří

 

Lucie Grollováhttps://www.linkedin.com/in/luciegrollova/

Lucie se v náboru pohybuje již více než 11 let. Aktuálně působí na pozici manažerka technického náboru. Má velké zkušenosti především s náborem v Engineeringu (automotive, strojírenství) – jak z pozic ve výzkumu a vývoji, tak i ve výrobě. Podílela se také na podpoře náboru u start-upových projektů (např. Valeo Autoklimatizace, Cyient atd.). Nyní se věnuje především vedení svého týmu a obchodní strategii, pracuje také na novém obchodním modelu technické pobočky, který s úspěchem prosazuje u klientů.

lucie grollova ramecek

 

Iva Zelenkováhttps://www.linkedin.com/in/ivazelenkova/

Iva vystudovala vysokou školu se zaměřením na ekonomiku. Během studia i po jeho dokončení odjela na krátký čas pracovně do zahraničí. Od roku 2015 se zaměřuje na nábor technicky zaměřených kandidátů převážně z výrobních automotive společností. Loňský rok působila externě ve velké energetické společnosti. Díky této zkušenosti má i částečný přehled v oblasti pracovně-právních vztahů.

Iva

 

 

Pravidlo ohledně přihlašování se na akce KáCéčka:
Akce, které pro Tebe pořádáme, mají svou hodnotu. Proto po druhé neomluvené nepřítomnosti na našem workshopu, na který jsi se předem přihlásil, to budeme brát jako signál, že Ty tu hodnotu v našich akcích už nevidíš. Tvé rozhodnutí budeme respektovat a z dalších případných akcí Tě odhlásíme. U individuálních akcí stačí jedna neomluvená nepřítomnost a výsledek je stejný. Odhlásit se je třeba minimálně den před konáním akce.

Pokud je kapacita již naplněná, napiš nám na kariera@cvut.cz a v případě, že se místo uvolní, dáme Ti vědět. :)

 

Přihlášení

Rezervace ještě nejsou otevřeny.