Specialista/ka (Programátor/Analytik) pro informační systémy v Řízení rizik

Komerční banka, a.s.Specialista/ka (Programátor/Analytik) pro informační systémy v Řízení rizik

Příležitost i pro absolventy v Komerční bance!

Láká Vás práce s velkým množstvím dat a analytické myšlení je Vám vlastní? Máte za sebou studium technického směru? Nechybí Vám pozitivní vztah k programování? Ovládáte databáze SQL Server nebo Oracle či Teradata?

Nebojíte se náročných výzev a úkolů? Nespokojíte se ve statu quo a nechcete prosedět nečinně den u PC a mít jen další „corporate buls**t job“, ale chcete objevovat nové technické možnosti a spolupracovat na neustálém zlepšování svěřených oblastí? Chcete, aby Vaše práce měla hlubší smysl a pozitivní dopad pro Vaši firmu i celé odvětví?

Pokud říkáte ANO, pak náš pro tým Risk Information Systems v Komerčce, složený primárně z Matfyzáků a ČVUŤáků, hledáme právě Vás!

Náš tým se stará o a rozvíjí risk systémy, které jsou jedněmi z nejdůležitějších v bance a mají velký etický přesah. Jedině s kvalitními systémy totiž můžeme zajistit, že naše banka správně řídí všechny typy rizik, poskytuje přesně nastavené financování, pomáhá ekonomice v růstu a našim klientům plnit si své sny i podnikatelské záměry a zároveň zůstává jejich stabilním, transparentním a bezpečným partnerem.

Přidejte se k nám a pojďte s námi vytvářet odpovědné a zdravé bankovnictví!

 V případě zájmu neváhejte zjistit více na http://bit.ly/SpecSystemuRizeniRizik nebo kontaktujte HR Specialistu KB, Václava Kotyka, vaclav_kotyk@kb.cz