Helena Pechová

IMG-20190128-WA0025

Helena Pechová

Helča má na starost hlavně inzerci a knihovnu.

Helča studuje na ČVUT Personalistiku v průmyslu a po celou dobu studia se snažila sbírat zkušenosti hlavně v HR, třeba v Evropské kontaktní skupině, prací na její fakultě v oddělení celoživotního vzdělávání nebo v advokátní kanceláři Clifford Chance Prague.

Během studia strávila semestr na univerzitě v Jižní Koreji, dva měsíce jako dobrovolnice v Anglii a léto na Erasmus stáži v Holandsku, kde si prvně vyzkoušela roli školitele. Od střední školy dobrovolničí pro různé organizace. Několik let organizovala aktivity pro zahraniční studenty v AFS Česká republika. V DofE (Mezinárodní cena Vévody z Edinburghu) si plní už třetí a zároveň nejvyšší odznak, je aktivní v klubu absolventů, o programu prezentuje na školách a chystá se na roli školitelky. Ráda píše články a rozhovory o zajímavých lidech v jejím okolí pro Mladiinfo. Občas pomáhala v Inex-SDA, kde má nyní i svůj projekt, v rámci kterého chce propagovat mimoškolní aktivity pro studenty středních škol. Lektorovala a mentorovala v InBázi. V dobrovolnictví vidí možnost, jak se podílet na zajímavých projektech a trávit čas se stejně nadšenými lidmi.

Zbožňuje cestování (má rovnou celý seznam míst, které by ještě chtěla navštívit), cizí jazyky, sport a turistiku, nemůže být bez zeleného čaje a odměnou jí je návštěva knihovny. Má ráda excelovské tabulky a chtěla by se naučit programovat. Pokud je něco, čím opravdu žije, tak je to vyhledávání nejrůznějších příležitostí (stáže, pobyty v zahraničí a další), které pak nadšeně přeposílá lidem ze svého okolí. Je blázen do procházení životopisů, inzerátů a kariérních webů různých firem.

O KáCéčku se poprvé dozvěděla, když se v prvním ročníku zúčastnila programu Mentoring ČVUT. Má na starosti hlavně inzerci a knihovnu a dál pomáhá s čím je potřeba.

Kariérní centrum ČVUT

Rektorát ČVUT v Praze
ČVUT - CIIRC (místnost A-921)
Jugoslávských partyzánů 1580/3
166 00 Praha 6

Tel.: +420 224 353 412
E-mail: kariera@cvut.cz

Najdete nás v místnosti A-921, vyjedete do 9. patra
a dáte se vpravo.

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE

Jugoslávských partyzánů 1580/3
166 00 Praha 6

Tel.: +420 224 351 111
Web: www.cvut.cz
GDPR - informační povinnost

Newsletter

TOP