Termíny kariérní poradny

5. 6. 2018

11:00 obsazeno

12:00 obsazeno

13:00 volno

14:00 volno

15:00 volno

16:00 volno

 

Není vypsaný žádný termín a nebo se Ti ten náš zrovna nehodí? Napiš na kariera@cvut.cz a nějak se domluvíme :).

 

Co je to Kariérní poradenství?

Jde o individuální hodinovou schůzku s konzultantem, na které můžete probrat vše, co Tě ohledně Tvé budoucí práce, osobních předpokladů, nebo pracovní kariéry po ukončení studia, zajímá.

 

Pro koho je Kariérní poradenství?

  • Pro všechny, kteří chtějí získat odpovědi na své konkrétní otázky ohledně své budoucí kariéry.
  • Pro ty, kteří potřebují získat nadhled nad svou situací, udělat důležité rozhodnutí, nebo si naplánovat svou cestu k získání té pravé práce.
  • Pro ty, kteří chtějí získat představu o svých silných i slabých stránkách, na čem stavět, co v sobě rozvíjet a na co si dát pozor. Protože nejvíce Vás bude uspokojovat pracovní místo, na kterém budete moci uplatnit svůj talent, své přednosti a co nejméně dělat to, co vám příliš nejde. A víte, co to je? Pokud ne, přijďte to zjistit.
  • Pro ty, kteří chtějí získat nezávislý pohled někoho, kdo zná povahu práce živnostníka, majitele menší firmy, zaměstnance střední firmy i nadnárodní společnosti a celou řadu takových firem důkladně poznal (i díky studiím, které pro ně připravoval).
  • Pro ty, kteří chtějí vědět, co uvést do svého životopisu a chtějí se dobře připravit na osobní pohovor. Mají tak možnost setkat se s člověkem, který takové pohovory spolu s manažery nebo majiteli firem

 

Kariérní poradenství vede Dr.Ing. Markéta Raková.

 

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na kariérní poradnu nám napiš na kariera@cvut.cz.

Uveď prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.