Chceš se poznat ještě lépe? Ujasnit si, co Tě motivuje a co je pro Tebe důležité? Znát svůj osobnostní profil i způsoby, jak se vyrovnáváš s náročnými situacemi a stresem? Osobnostní testování Ti pomůže tyto oblasti zmapovat, pojmenovat a pochopit je. Můžeš tak zjistit víc o tom, jak funguješ, a tím snadněji a efektivněji se sebou pracovat.

Testování je tady pro všechny, kteří se o sobě chtějí dozvědět více, být úspěšnější či spokojenější ve vztazích i v komunikaci, ujasnit si cíle a priority nebo se rozhodnout, co dál.

Díky lepší znalosti sebe sama máš šanci v pohodě a s větším nadhledem zvládat studium. Můžeš si také vědomě zvolit takové pracovní uplatnění, ve kterém se budeš cítit spokojený. Budeš vědět, co Tě motivuje a na čem můžeš stavět, poznáš své silné stránky a budeš si vědom i rizikových oblastí. Testy ukáží i prostor pro Tvůj rozvoj v oblasti tzv. soft-skills, na základě toho se pak můžeš dále rozvíjet.

 

Testy Ti zašle lektorka cca týden před konáním zpětné vazby.

Testy jsou tři, vyplníš je zdarma doma online a zabere Ti to asi 30–40 minut:

Více o testech můžeš zjistit zde.

 

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na osobnostní testování nám napiš na kariera@cvut.cz.

Napiš, prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.

 

Termíny letní semestr 2019:

28. 2.     9:00-13:00

14. 3.     9:00-13:00

28.3.     9:00-13:00

4.4.        9:00-13:00

18.4.      9:00-13:00

16.5.      9:00-13:00

 

Pro přihlášení na osobnostní testování nám napiš na kariera@cvut.cz.

Napiš prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.

 

Výsledky Tě provede konzultantka PhDr. Ingrid Němečková, a to v rámci osobního setkání (60 minut).

Informace o místě, kde zpětná vazba proběhne, ti pošleme v potvrzovacím mailu.