Termíny personální poradny

Aktuálně není vypsán žádný termín

Není vypsaný žádný termín a nebo se Ti ten náš zrovna nehodí? Napiš na kariera@cvut.cz a nějak se domluvíme :).

 

Co je to Personální poradna?

Jedná se o individuální hodinové sezení s personalistou z velké firmy, během kterého můžete probrat všechny otázky, které Tě zajímají. Doporučujeme přinést si na konzultaci životopis a motivační dopis.

 

Čím se můžete zabývat?

  • nechat si zkontrolovat životopis nebo si nechat poradit, jak ho napsat
  • proč a jak psát motivační dopis
  • jak správně oslovit potenciálního zaměstnavatele
  • jak může probíhat přijímací pohovor
  • jaké jsou typické otázky během přijímacího řízení
  • jaké chyby uchazeči často dělají a jak se jim vyhnout

 

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na Personální poradnu nám napiš na kariera@cvut.cz.

Uveď prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.


S.O.S  PERSONÁLNÍ POMOC do 48 hod. = RYCHLÁ POMOC S TVÝM ŽIVOTOPISEM, MOTIVAČNÍM DOPISEM ČI SEBE-PREZENTACÍ PŘI POHOVORU?

Michal společně se svým parťákem Mikayelem se rozhodli ukázat studentům, jak se co nejlíp prodat u výběrových řízení. Mají zkušenosti ze zahraničních i domácích stáží ve firmách jako Google, ŠKODA nebo Procter & Gamble, kam výběrovým řízením projde jen hrstka kandidátů a kluci svým zákazníkům ukazují, jak zaujmout tím správným způsobem už na začátku! Pomáhají s tvorbou životopisů a motivačních dopisů formou hodinových nahrávaných rozhovorů s každým zákazníkem. Nahrávku poté zákazník obdrží aby se mohl, během hodiny, kterou spolu stráví, soustředit na hlavní myšlenky a nemusel se starat o poznámky. 

KáCéčko má s kluky dohodu, že pro studenty ČVUT nabízejí pomoc zdarma. Pokud si chceš nechat poradit, napiš na kariera@cvut.cz a my Tě propojíme.